• info@ebayilik.com

Anal Escort Sisli

Üyelik Sözleşmesi

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.ebayilik.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları :
www.ebayilik.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, ebayilik.com’un yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kullanıcı Yükümlülükleri :
www.ebayilik.com sitesindeki bilgiler firmalar tarafından oluşturulan verilerle bir araya gelmektedir. www.ebayilik.com bu bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmez. Bu bilgilerden ebayilik.com sorumlu tutulamaz. Kullanıcı web sitesini kullanarak bu bilgilerden ebayilik.com’un sorumlu tutulamayacağını kabul eder. www.ebayilik.com üzerinden yapılan online bayilik franchise taleplerinde kullanıcıdan alınan bilgiler ilanın sahibi firman yetkisinin eposta adresine otomatik gönderilmektedir. Kullanıcı online bayilik formunu doldurarak bu bilgileri ilgiyi firmaya gönderme hakkını www.ebayilik.com internet sitesine vermektedir. Kullanıcı bu bilgilerin doğruluğunu taahüt eder. Bu bilgilerin ilgili firma tarafından kullanılması sonucunda ortaya çıkan ticari sözleşme ve anlaşmazlıklardan www.ebayilik.com sorumlu tutulamaz. Firmalara gelen bayilik taleplerin sayılarının listelendiği sayfalarda bulunan bilgiler bilgilendirme amaçlıdır ebayilik.com bu bilgilerin doğruluğunu garanti etmez.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair :
www.ebayilik.com internet sitesine direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.ebayilik.com internet sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan www.ebayilik.com sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların www.ebayilik.com’a Yollayacakları Bilgiler Hakkında :
www.ebayilik.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlarda kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. ebayilik.com, kullanıcıların doldurdukları formların firmalara ulaşma garantisini vermez. Firmanın web sitesinin teknik problemleri bulunması, posta kutusunun dolu olması vb gibi nedenlerle başvurular firmaya ulaşmayabilir.

Hak ve Sorumluluklara Dair :
www.ebayilik.com internet sitesinde bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmekle sorumlu tutulamaz.
www.ebayilik.com internet sitesinin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz. ebayilik.com firmaların kayıt sırasında verdiği bilgileri bünyesinde barındırdığı diğer internet adreslerinde, sosyal medya alanlarında, blog makale yazılarında, diğer internet ortamlarında veya tüm baskılı kağıt ürünlerinde yayınlayabilir. ebayilik.com hizmet vermediği sektörlerde yapılan firma kayıtlarını yada kendi politakalarına aykırı ilanları neden göstermeden silme hakkına sahiptir. Kullanıcılar ilan başvuruları hakkında bir hak talep edemez.

ebayilik.com üzerinden gönderilen bayilik başvuru formlarında ip adresiniz kaydedilir, başvuru formunda firmaya iletilebilir, gerektiğinde ilgili kurumlarla paylaşılabilir.

www.ebayilik.com ‘da yer alan bilgi, haber, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak Yatırım Danışmanlığı Sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak, yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. www.ebayilik.com bu durumdan SORUMLU değildir.

Kullanıcı www.ebayilik.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.

www.ebayilik.com bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.