• info@ebayilik.com

Anal Escort Sisli

eBayilik Gold Üye Nedir?

eBayilik Gold Üyelik Nedir?

eBayilik Gold Üyelik firmaların öne çıkmasını, daha fazla tanınıp ilgi görmesini sağlayan bir sistemdir. eBayilik Gold Üye olan firmalar müşterilerin dikkatini çekmek için normal firmalardan daha üstte yer alır. Bu sayede öncelik olarak Gold Üye olan firmalar sergilenmiş olur. Ayrıca eBayilik Gold Üye olan firmaların resim çerçeveleri farklı renktedir.
 

eBayilik Gold Üye Avantajları

 
Bunların dışında eBayilik Gold Üye olan firmalara bazı ayrıcalıklar tanınmıştır. Bunlardan bazıları; 7 günlük reklam yayını,50 adet ürün listeleme hakkı,50 adet haber yayınlayabilme hakkı, blog bölümünde firmanıza özel yazılmış 1 adet tanıtım yazısı ücretsiz 7 günlük reklam veya tanıtım yayını ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
 
eBayilik Gold Üye olan firmaların tanıtım sayfaları da standart üyelerden farklıdır. Standart üyelerin tanıtım sayfalarında “Yekili Kişi, Adres, Telefon ve Sosyal Medya” bölümü yer alırken eBayilik Gold Üyelerde “Yekili Kişi, Adres, Telefon, Fax, Cep Telefonu, Web Sitesi, Eposta ve Sosyal Medya” alanları yer alır.
 
eBayilik Gold Üye olan firmalar tanıtım sayfalarına video ekleyebilir, adres ve konum bilgisi belirtebilir, kampanya ve ilan yayınlayabilir, ürün ve hizmetlerini sergileyebilir ve haber yayınlayabilir. Bu özellikler firmanıza olan ilginin artmasını sağlayacaktır.
 

Ebayilik.com ilanlarınızda satın alabileceğiniz eBayilik Gold Üyelik sistemi sizi her zaman bir adım önde tutacaktır. ebayilik tarafından hazırlanan bu sistemle müşteri kitlenize doğrudan ulaşabileceksiniz. Gold üyelik sayesinde ebayilik.com adresine giren müşterilerin odak noktası haline geleceksiniz ve bayilik almak isteyen girişimcilerin dikkatini çekebilirsiniz.

 

Gold üyelik bayilik vermek isteyen firmalar tarafından kullanılabilir. Bayilik veren firmalar bu özelliği satın alarak bayilik ilanlarını öne çıkarabilir. Franchise veren firmalar veya bayilik veren firmalar sayfalarına bayilik avantajlarını ekleyerek ilgi çekebilirler.

 
eBayilik Gold Üyelik başvurularınızı panelinizden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.